border

AKTIVANT zdravá voda – pro fyzickou i duševní pohodu

V nedávné době byl na trh uveden nový nápoj s názvem Aktivant, jehož základem je pramenitá voda Petráškův pramen. Tato vysoce kvalitní voda s velmi dobrým složením a nulovým obsahem dusičnanů, je těžena na území Petráškova dvora u Českého Krumlova v oblasti Šumavy.

Aktivant obohacený o extrakt květu byliny Hořec nahořklý (Gentiana amarella) vznikl ve spolupráci se známou psycholožkou PhDr. Tamarou Cenkovou jako nápoj vhodný k posílení organizmu a jeho ochraně proti nadměrnému stresu a psychické zátěži a jedná se tak o svým způsobem unikátní produkt zdravé výživy. Hořec pomáhá rozptýlit negativní myšlenky a umožňuje návrat k pozitivním životním postojům.

Zdravá voda Aktivant s extraktem květu hořce je vhodná a velmi prospěšná pro pravidelný pitný režim dospělých i dětí od 3 let věku. Její chuť je zcela přirozená a velmi příjemná.

Výsledky studií v laboratoři VŠTE v Českých Budějovicích navíc hovoří o tom, že extrakt přidaný do pramenité vody „Petráškuv pramen“ vodu z hlediska mikrobiologického ovlivní k lepšímu, což znamená že otevřený barel Aktivantu má delší dobu trvanlivosti než voda samotná.

Aktivant je notifikován Ministerstvem zdravotnictví ČR a je držitelem certifikátu „Šumava – originální produkt“.

Příznivé účinky jeho pravidelného pití ocení lidé duševně pracující, manažeři, kteří jsou pod stálým tlakem, studenti, sportovci, ale také senioři a všichni, jimž záleží na vlastním zdraví.

Využití tohoto ojedinělého nápoje se doporučuje ve firmách, školách a školkách, fitness a wellness centrech, zdravotnických a lázeňských zařízeních.

Jak již bylo zmíněno, Petráškův pramen se těží v krásné krajině Pošumaví pouhých několik kilometrů od historického města Český Krumlov. Zde v tichém a malebném prostředí pod nejvyšším vrcholem Blanského lesa - Kletí (1084 m. n. m.) byl vybudován pohodlný kemp, který nabízí příjemný pobyt s možností výletů do okolí, cyklistiky, rybaření, koupání a dalších aktivit.

Součástí kempu Petráškův dvůr jsou nově vybudované dřevěné přístřešky, které slouží zároveň i jako nosná konstrukce pro solární panely. Praktičnost těchto přístřešků oceníte zejména v horkých dnech, kdy poskytují potřebný stín, ale i za deštivého počasí, kdy chrání před přívalem vody. Samozřejmostí jsou moderní sociální zařízení, která odpovídají kapacitě kempu i potřebám invalidních spoluobčanů.

Stravování nebo jen občerstvení nabízí útulná restaurace s možností posezení i na terásce nebo ve stylové stodole u rožně s kapelou.

Významnou skutečností ale je, že přímo v prostoru kempu je možné využít Petráškův pramen a spojit tak rekreační pobyt s netradiční formou pitné lázeňské kůry. Pro další podporu zdravé výživy je v restauraci při kempu nabízen k prodeji nápoj Aktivant.

Podrobné informace jsou k dispozici na stránkách www.aktivant.cz.
border