border

PETRÁŠKŮV PRAMEN

Pramenitá voda Petráškův pramen vzniká ve velmi starých horninách Chráněné krajinné oblasti Blanský les u Českého Krumlova. Obsahuje dostatek iontů důležitých pro zdravý rozvoj lidského organismu. Díky své poloze uvnitř CHKO a kvalitnímu geologickému podloží má pramen nízký obsah minerálních látek, hodnota dusičnanů je téměř nezjistitelná a má velmi nízký obsah sodíku. Voda je stáčená v původním přírodním stavu. Vyniká skvělou chutí, je určená jak k pití, tak i k vaření, ale pro přípravu kojenecké stravy a nápojů. Je nejpřirozenějším zdrojem tekutin pro každého člověka. Pramenitá voda Petráškův pramen je balená do ekologicky vratných zálohovaných obalů, které mají vlastnosti skla.


Datem 1. 7. 2005 vstoupila v platnost vyhláška 275/2004 sb. o požadavcích na jakost a zdravotní nezávadnost balených vod a o způsobu jejich úpravy.

Caravan Camp Petráškův DvůrCaravan Camp Petráškův Dvůr

Dle našich informací nebude schopno mnoho stávajících výrobců balených vod dodržet vysoké parametry kladené na výrobu balené pramenité vody a vody vhodné pro přípravu kojenecké stravy a nápojů.

Proto jsme dne 1. 7. 2005 zahájili výrobu vysoce kvalitní pramenité vody pod značkou "Petráškův pramen". Název této značky je odvozen od starousedlíků rodiny Petrášků žijících v této Chráněné krajinné oblasti Blanský les zvané Petráškův dvůr.

Věříme, že si značka Petráškův pramen získá i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Petráškův dvůr s.r.o.
Milan Šebesta
Křenov 36, 381 01 Český Krumlov
Mobil: +420 602 274 564
E-mail: milan.sebesta@seznam.cz

border